DEN OBCE MOŘKOV

Úvod > Rozvoj obce > Okolí > Akce v okolí

Akce v okolí

Escape Game

Prožijte hodinu zábavy, adrenalinu a důvtipu v escape místnostech. Zveme Vás k interaktivním hrám, kde uplatníte postřeh, logiku, šikovnost a důvtip. K výzvám, které je lépe zdolávat spoluprací s přáteli než samostatně. Vyzkoušejte si, jaké to je otevírat zámky, vykrást trezor, hledat otisky, obcházet zabezpečení a mnoho dalších. Výborná příležitost pro Vás a Vaše přátelé, rodinný výlet s dětmi, nebo strávení nezapomenutelných chvil s Vaší drahou polovičkou. Průběh hry umíme efektivně přizpůsobit pro firemní akci - teambuilding. Provozujeme únikové místnosti v Ostravě, Opavě a ve Frenštátu pod Radhoštěm. Neustále vyvíjíme nové a zajímavější hlavolamy a zvyšujeme technologickou vyspělost, aby každý únik z místnosti byl vzrušujícím zážitkem pro všechny hráče.

Escape Game

Cestičkou za skrytými poklady Rudné pod Pradědem

Nejen pro rodiny s dětmi jsme připravili hezkou procházku, kdy pomocí mapky můžete hledat ukryté indície, které vás dovedou až k truhle s pokladem. Cestička vás provede naší podhorskou vesničkou Rudnou pod Pradědem a zpříjemní třeba jeden z poklidných podvečerů. Trasa je okružní, má kolem 2 km, je přístupná i s terénějším kočárkem a pohodovým dětským tempem se zastávkami ji zvládnete hravě za max. 2 hodinky. START a PARKING: Stará Rudná 32, Rudná p. Pradědem Vhodné pro děti již od 4 let. Těšit se můžete na 8 zábavných stanovišť, hádanky, luštění a poklad na konci. Podaří se vám vyluštit kód k otevření truhly? Trasa za pokladem je bezobslužná, obdržíte plánek a vyrazíte, kdy chcete. V provozu jsou denně od května do září. Rodinné vstupné 100,- Více informací a další skvělé tipy na výlety najdete na WWW.CESTICKOU.CZ

Sto let našeho letectva

Lidická, Příbor
Typ

Výstava Svazu letců Příbor reflektující historii letectví Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace- Muzeum a pamětní síň S. Freuda v Příboře a Svaz letců Příbor, z. s. srdečně zvou na výstavu STO LET NAŠEHO LETECTVA Slavnostní vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 12. června 2019 v 17.00 hod. Malý výstavní sál 12. 6. – 28. 9. 2019

Historické plakáty

Lidická, Příbor
Typ

Výstava historických plakátů ze sbírek Muzea Novojičínska dokumentující období od počátku 20. století až do 80. let 20. století Slavnostní vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 26. června 2019 v 17.00 hod. Velký výstavní sál 26. 6. – 28. 9. 2019

Výstava 50 let rodinných domů očima Jindřicha Štreita

náměstí Míru 219, 79501 Rýmařov
Typ

Městské muzeum Rýmařov, Muzeum Ziemi Prudnickiej, Hedva Český Brokát a ZUŠ Rýmařov Vás zvou na Slavnostní otevření nové expozice o textilní výrobě v budově textilky Hedva Český brokát na ulici Opavská, které proběhne v sobotu 13. července.Program s řemeslným jarmarkem, prohlídkami, výtvarnými dílnami, koncerty a zvláštními prohlídkami tkalcovny bude probíhat od 11 hodin. Ve 14 hodin pak slavnostně otevřeme novou expozici, a to i s našimi partnery z Muzea Ziemi Prudnickiej v Prudniku. Akce probíhá v rámci projektu „ Rýmařov a Prudnik – města tkalců. Společné dědictví“, který je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu Praděd a městem Rýmařovem.

Tajný život mazlíčků 2

U Fortny 49, Město, 74601 Opava