Úvod > Rozvoj obce > Okolí > Akce v okolí

Zahrádkářská prodejní výstava 28.9 - 1.10.2017

pozvánka

ZÁŽITKOVÁ ÚNIKOVÁ HRA - Memento mori

Staňte se na 60 minut posádkou jaderné ponorky K19 přezdívané Stroj na smrt. Unikátní zážitková hra s věrohodnými kulisami, efekty a interaktivními úkoly pro 3 - 6 osob, při které se prověří Vaše týmová spolupráce. Hra je vhodná pro partu přátel, pracovní kolektivy, rodiny s dětmi (od 15let)..... Přijďte si k nám pro pořádnou dávku zážitků a dobrodružství.

Prázdninový rodinný balíček na 7 nocí

150, 73995 Nýdek
Typ

Přijeďte na Ovečku prožít báječnou rodinnou dovolenou v podhůří Beskyd. Rezervovat svůj pobyt si můžete zde

Půjčovna motokár Frenštát pod Radhoštěm

Typ

Nabízíme: Pro skupiny, soukromé nebo firemní akce umožníme pronájem celé dráhy i mimo naši provozní dobu určenou veřejnosti. Pronájem trati je možný již od 1 hodiny a více, s možností nejen individuálních jízd, ale také uspořádání závodů na míru dle Vašich požadavků. Pokud hledáte správnou zábavu pro stmelení Vašeho kolektivu, věřte, že takovéto závody mohou přinést spoustu legrace a týmové spolupráce formou adrenalinové zábavy. Doporučujeme objednávky hlásit alespoň 5 dní před akcí. Také jsme schopni dle Vašich požadavků zajistit větší občerstvení, jak např. grilované maso, studené mísy, koláče apod.

Exitdoor - úniková hra

Datum konání

Chcete zažít 60 minut té nejnapínavější zábavy a adrenalinu? Naše únikové hry vám to umožní! Budete ze svým týmem řešit důmyslné hádanky a rébusy, překonávat elektronická zařízení, závodit s časem i svým důvtipem. Nejpopulárnější druh zábavy všech měst Evropy už v Ostravě! Je to jako počítačová hra, jenomže ve skutečnosti.

Otevřené chrámy 2017

Typ

Od 1. května 2017 se na území Moravskoslezského kraje otevírají vybrané kostely. Kostel sv. Petra a Pavla je veřejnosti přístupný vždy v sobotu a v neděli od 9.00 do 16.00 hod. Místo konání: kostel sv. Petra a Pavla - Zámecká ulice

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

náměstí Míru 219, 79501 Rýmařov
Typ

Městské muzeum Rýmařov zve na výstavu výtvarné skupiny CLAN: Stanislav Diviš, Aldin Popaja, Tereza Divišová, Karel Štedrý a Petr Písařík. Vernisáž výstavy v Galerii Octopus proběhne v sobotu 7. října v 15 hodin. Na vernisáž bude navazovat koncert od 17 hodin v hale Eurointermetall, s.r.o. kapel Krásné nové stroje, Dekadent Fabrik, Sibérija a M. Marusjak Poetic Band. Výstava bude k vidění do 31. 10. 2017.

My Little Pony Film

Studentská 781, Nový Bohumín, 73581 Bohumín