Úvod > Rozvoj obce > Okolí > Akce v okolí

Zahrádkářská prodejní výstava 28.9 - 1.10.2017

pozvánka

ZÁŽITKOVÁ ÚNIKOVÁ HRA - Memento mori

Staňte se na 60 minut posádkou jaderné ponorky K19 přezdívané Stroj na smrt. Unikátní zážitková hra s věrohodnými kulisami, efekty a interaktivními úkoly pro 3 - 6 osob, při které se prověří Vaše týmová spolupráce. Hra je vhodná pro partu přátel, pracovní kolektivy, rodiny s dětmi (od 15let)..... Přijďte si k nám pro pořádnou dávku zážitků a dobrodružství.

Prázdninový rodinný balíček na 7 nocí

150, 73995 Nýdek
Typ

Přijeďte na Ovečku prožít báječnou rodinnou dovolenou v podhůří Beskyd. Rezervovat svůj pobyt si můžete zde

Půjčovna motokár Frenštát pod Radhoštěm

Typ

Nabízíme: Pro skupiny, soukromé nebo firemní akce umožníme pronájem celé dráhy i mimo naši provozní dobu určenou veřejnosti. Pronájem trati je možný již od 1 hodiny a více, s možností nejen individuálních jízd, ale také uspořádání závodů na míru dle Vašich požadavků. Pokud hledáte správnou zábavu pro stmelení Vašeho kolektivu, věřte, že takovéto závody mohou přinést spoustu legrace a týmové spolupráce formou adrenalinové zábavy. Doporučujeme objednávky hlásit alespoň 5 dní před akcí. Také jsme schopni dle Vašich požadavků zajistit větší občerstvení, jak např. grilované maso, studené mísy, koláče apod.

Exitdoor - úniková hra

Datum konání

Chcete zažít 60 minut té nejnapínavější zábavy a adrenalinu? Naše únikové hry vám to umožní! Budete ze svým týmem řešit důmyslné hádanky a rébusy, překonávat elektronická zařízení, závodit s časem i svým důvtipem. Nejpopulárnější druh zábavy všech měst Evropy už v Ostravě! Je to jako počítačová hra, jenomže ve skutečnosti.

Vyrobeno v Tatře, ale tarovka to není!

Lidická, Příbor
Typ

Lidská tvořivost je bezbřehá. Důkazem toho je obrovské množství rozmanitých výtvorů, které v minulosti procházely mimo oficiální plán výroby branami legendární továrny. Muzeum Novojičínska, p.o., Vás srdečně zve, do Muzea a pamětní síně S. Freuda v Příboře na výstavu, která představuje významný kulturní jev spjatý s moderní lidovou kulturou. Výstava prezentuje rozsáhlý a rozmanitý soubor artefaktů zhotovených v pracovní době nezávisle na pracovních úkolech pro vlastní potřebu či pro určitý okruh přátel a známých. Tímto svébytným způsobem vznikaly jak praktické předměty potřebné v domácnosti, tak díla s estetickým posláním. Před zraky širší veřejnosti jsou většinou ukryty a pečlivě střeženy svými vlastníky. Výstava je jedinečnou příležitostí seznámit se s širokým spektrem těchto osobitých výrobků. Výstavní sál Muzea v Příboře Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 8. listopadu 2017 v 17.00 hod.

Výstava Malovaný porcelán

náměstí Míru 219, 79501 Rýmařov
Typ

Městské muzeum Rýmařov vás zve na vernisáž výstavy, která se uskuteční ve čtvrtek 7. prosince 2017 v 17 hodin. Slavnostně zahájíme výstavu Malovaný porcelán, která představí fenomén polského ručně malovaného porcelánu. Výstava v Galerii Octopus vznikla ve spolupráci s Muzeem Wsi Opolskiej w Opolu a proběhne v rámci projektu „Kulturní sblížení“, který je spolufinancován z fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd a městem Rýmařov. K vidění bude až do ledna, a to do 28. ledna 2017.

Výstava Zima na Rýmařovsku

náměstí Míru 219, 79501 Rýmařov
Typ

Městské muzeum Rýmařov vás zve na zahájení výstavy z cyklu Z muzejního depozitáře, tentokrát na téma Zima na Rýmařovsku v komorním prostoru galerie Pranýř ve čtvrtek 7. prosince 2017 v 17 hodin. Můžete se těšit na mimořádné fotografie a předměty týkající se tuhých a dlouhých zim na Rýmařovsku stejně jako vánočních svátků. Smyslem výstavy je ukázat předměty, jež jsou součástí muzejních sbírek, ve stálé expozici však z důvodů prostorových a z důvodů ochrany předmětů být dlouhodobě vystaveny nemohou. Výstava potrvá v termínu od 7. prosince do 28. ledna.

Star Wars: Poslední z Jediů

U Fortny 49, Město, 74601 Opava